אודות מרפאת ד"ר לביב

אודות המרפאה

מרפאת השיניים שלנו הוקמה במטרה להעניק למטופלינו את כל סוגי טיפולי השיניים: משמרים, משקמים ואסתטיים.
צוות המרפאה פועל מתוך תחושת שליחות ועובד יום ביומו על מנת לשפר בקרב כל מטופל ומטופלת במרפאה את רמת האסתטיקה הדנטלית ולעצב במומחיות חיוך רענן, אסתטי ויפה.

מרפאתנו מקפידה לשלב מגוון רחב של טיפולי שיניים כגון: טיפולי שורש, מילוי רווחים, סתימות, כתרי חרסינה, אורתודנטיה, טיפולי חניכיים, טיפולים אסתטיים, הלבנת שיניים, שתלים דנטליים ועוד.

כמו כן, מרפאתנו שוקדת על התאמה אישית לכל מטופל ומטופלת שמתבצעת באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר בעולם רפואת השיניים, שבאמצעותה ניתן לבצע סריקה תלת מימדית ייחודית של כל חלל הפה והשיניים.

מרפאתנו מעניקה מגוון רחב של טיפולי שיניים, תוך הקפדה יתרה על השתלמויות, סטריליזציה, ציוד מתקדם, טכנולוגיה חדשנית וחומרים דנטליים שעומדים בסטנדרטים בינלאומיים ומאושרים על ידי ה- FDA .

העובדה שמרפאתנו מרכזת את כל טיפולי השיניים הדרושים תחת קורת גג אחת, מאפשרת לכל מטופלינו לקבל מענה הולם לצרכים הדנטליים במקום אחד בלבד – דבר שמקנה להם ביטחון וראש שקט לאורך כל התהליך הטיפולי.

הערכים שמנחים את הצוות הרפואי שלנו מושתתים על ערכים כגון: יושרה, כבוד האדם, אמינות גבוהה, מקצוענות חסרת פשרות, אסתטיקה ויופי, שירות מצוין ושביעות רצון הפציינטים.

צוות הרופאים במרפאה עברו הכשרה ייחודית של לימודי אסתטיקה רפואית לרופאים של ד"ר קורפניק ועוסקים בטיפולי יופי באמצעות חומצה היאלורונית ובוטוקס.


לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות -
צרו עימנו קשר
 08-9242444

אנחנו כאן בשבילכם, בהצלחה !

Call Now Button דילוג לתוכן