סריקה אינטראורלית

סריקה אינטראורלית

סריקה אינטראורלית: כל מה שרציתם לדעת

ייתכן וכבר יצא לכם לשמוע על הסריקה האינטראורלית או בשמה הנרדף סריקה דיגיטלית. אם רופא השיניים שלכם המליץ לכם לבצע סריקה כזאת ואתם רוצים לגלות עוד, או אם אתם שוקלים להציע לרופא בעצמכם, הגעתם למקום הנכון.

מהי סריקה אינטראורלית?

כמו שאתם וודאי יודעים, בשנים האחרונות הושגו מגוון פריצות דרך ברפואת השיניים – הודות לחדשנות הטכנולוגית וכמובן שפריצות הדרך הללו השפיעו לטובה גם על בריאות הפה שלנו. ההתפתחות הטכנולוגית תרמה רבות להתקדמות ענף רפואת השיניים בישראל בפרט ובעולם בכלל.

באמצעות מחשב מיוחד שהותאם בדיוק למטרת סריקה אינטראורלית, לאחר ביצוע צילום דיגיטלי, שאינו קיים בכל מרפאת שיניים רגילה, מעבדים את נתוני המטופל/ת ומקבלים תמונה מפורטת של חלל הפה של המטופל/ת, כזאת שמעניקה לרופא את כל הפרטים והדקויות שהוא צריך, על מנת ליצור טיפול מושלם שתפור על המטופל/ת ב-100%.

כך למשל, הכתר שמיוצר למטופל/ת באמצעות סריקה אינטראורלית – יכלול את כל הנתונים מכל הזוויות, מה שאומר כתר טוב יותר ומדויק הרבה יותר בעבור המטופל/ת. גם כשמדובר בטיפולים מעמיקים נוספים כמו שיקום שיניים, לאחר טיפול שורש או יצירת השתל המושלם – סריקה אינטראורלית יכולה להיות הפתרון המדויק בעבורכם ולשמש בסיס מצוין לתוצאות מיטביות לטיפול שיניים הדרוש לכם.

באמצעות סריקה אינטראורלית מתקבלת תמונה עדכנית פי כמה וכמה לעומת הצילומים הסטנדרטיים שכולנו התרגלנו אליהם. השן שנמצאת בטיפול מקבלת לא פחות מ-3,000 תמונות בדקה שמצלמה קטנה ומיוחדת מצלמת, הנתונים מועבדים במחשב, והתוצאה בסופו של דבר – מדברת בעד עצמה.

סריקה אינטראורלית: לכתר מדויק ומושלם

טכנולוגיה היא עניין נחמד ויפה, אבל כמטופלים בבריאות השן, מובן שחשובה לנו השורה התחתונה. מה יש לסריקה הזאת להציע, שאין בסריקות מן הדור הישן?

עד כה בטח התרגלתם ל"מטבעים". הכניסו לכם לפה חומר גמיש, נתנו לו להתייבש במשך מספר דקות כשבסופן לרופא השיניים המטפל הייתה תמונה טובה של חלל הפה שלכם, לקראת טיפולי המשך. עדיין, לשיטה המוכרת היו חסרונות. הטיפול לא היה סימפטי, הדיוק היה מוטל בספק, ולעיתים גם התוצאה שהתקבלה היתה פחות אסתטית בלשון המעטה.

בשיטה האינטראורלית, לעומת זאת, על ההתחלה מקבלים תמונה מדויקת להפליא, מה שמפחית באופן משמעותי את מספר הביקורים במרפאת השיניים וחוסך לנו זמן יקר, ויותר מכל מוביל לתוצאת טיפול מדויקת ואסתטית.

אז מה עוד חשוב לדעת על סריקה אינטראורלית?

מדובר בשיטה חדשנית אשר דורשת מכשור טכנולוגי משוכלל, ומצריכה מרופא השיניים מקצועיות ומיומנות ברמה גבוהה. במרפאתנו תוכלו למצוא מכשור חדשני לצד מיומנות ומקצועיות גבוהה, יחס אישי ושירות אדיב. מדובר באסתטיקה ובריאות חלל הפה שלכם אז כדאי שתבחרו את הטוב ביותר בעבורכם, תקפידו לטפל בזמן ולהגיע לביקורת שגרתית אחת לחצי שנה. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית צרו עימנו קשר – אנחנו כאן בשבילכם.


לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות -
צרו עימנו קשר
 08-9242444

אנחנו כאן בשבילכם, בהצלחה !


Call Now Button דילוג לתוכן