מילוי בוטוקס לקמטים

מילוי בוטוקס לקמטים

נפרדים מהקמטים

כל אחד מאתנו עתיד לגלות שהעור החלק והצעיר כבר לא כל כך חלק והקמטים אשר הצטברו וממשיכים להצטבר עליו מבגרים את מראהו. למזלנו, הרפואה האסטטית התפתחה בצורה משמעותית בשנים האחרונות וכחלק מכך, ישנן היום דרכים שונות אשר באמצעותן ניתן לחזור וליהנות ממראה צעיר וזוהר. אחת מהדרכים הללו היא באמצעות מילוי בוטוקס.

מהו הבוטוקס?

הבוטוקס מופק מרעלן בשם בוטליניום טוקסין. הבוטוקס משמש למגוון רחב של טיפולים אסתטיים מסוגים שונים ובין היתר: העלמת קמטים באזורים שונים בפנים כמו: אזור המצח, מסביב לעיניים ומסביב לשפתיים. הליך הטיפול הינו הליך קצר ופשוט אשר במידה והוא מתבצע על ידי רופא מקצועי ומנוסה, הסיכוי לתופעות לוואי שונות, אשר ייגרמו כתוצאה ממנו הינו נמוך במיוחד.

ההליך הטיפולי של מילוי הקמטים

כאמור, הליך מילוי הקמטים באמצעות מילוי בוטוקס הינו הליך קצר ופשוט. בתחילתו הרופא מזריק חומר אלחוש למקום המוזרק ולאחר מכן, מתחיל בהזרקת החומר עצמו אל אותו האזור. כל התהליך לוקח בין עשרים דקות לבין כארבעים דקות. הפעולה שהבוטוקס מבצע היא החלשה של השרירים באזורים המקומטים. חשוב לציין, שהשפעת הבוטוקס הינה השפעה זמנית ובכדי ליהנות מיעילות הטיפול לטווח הארוך, חשוב לחזור על הטיפול כל תקופת זמן של בין ארבעה עד כשישה חודשים. את התוצאות בדרך כלל יהיה ניתן לראות באופן מידי, לאחר סיום הטיפול.

חשיבות בחירת הרופא המטפל

חשוב מאוד לבחור בקפידה את אותו רופא אשר יבצע את ההליך של מילוי בוטוקס. הרופאים במרפאה שלנו עברו הכשרה ייחודית של לימודי אסתטיקה רפואית לרופאים של ד"ר קורפניק ועוסקים בטיפולי יופי באמצעות חומצה היאלורונית ובוטוקס.

טיפול יעיל ונכון של מילוי בוטוקס

מטרת הטיפול לאפשר למטופל/ת ליהנות מתוצאות אשר עונות על כל הציפיות. חשוב לציין שטיפול של מילוי בוטוקס אינו מצריך תקופת החלמה וגם אין הגבלות שונות אותן המטופל/ת יצטרך ליישם. אנו מתחייבים כי תחזרו לחייך מיד לאחר הטיפול.


לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות -
צרו עימנו קשר
 08-9242444

אנחנו כאן בשבילכם, בהצלחה !


Call Now Button דילוג לתוכן